Skup / Sprzedaż
Monet

Nazwa DewizSkupSprzedaż
20 Dolarów Kanadyjskich2320,002830,00
50 Dolarów Kanadyjskich4630,005430,00
10 Franków Szwajcarskich430,00640,00
20 Franków Szwajcarskich860,001190,00
1 Ducat510,00630,00
4 Ducaty2050,002430,00
20 Franków Francuskich860,001020,00
1 Funt Angielski1090,001400,00
50 Pesos5590,006560,00
8 Guldenów860,001190,00
10 Koron450,00720,00
20 Koron910,001440,00
100 Koron4540,005560,00
Nazwa DewizSkupSprzedaż
1/2 Krugerrand2310,002830,00
1 Krugerrand4630,005340,00
10 Marek Niemieckich530,00740,00
20 Marek Niemieckich1070,001360,00
5 Rubli Rosyjskich570,00910,00
10 Rubli Rosyjskich1150,001800,00
15 Rubli Rosyjskich1730,002510,00
2000 Schilling4630,005380,00
2 1/2 Dolara Amerykańskiego560,00860,00
10 Dolarów Amerykańskich2240,002750,00
20 Dolarów Amerykańskich4480,005350,00
25 Dolarów Amerykańskich2310,003070,00
50 Dolarów Amerykańskich4630,005530,00

Zapraszamy do nowo otwartego kantoru

Kantor Exchange
Bonarka City Center
Kraków, ul. Kamieńskiego 11
poziom 0, obok Banku ING

Pn-Nd: 9:00-21:00
 506 311 177
 12 298 68 52
Gadu-gadu65756743

Zapraszamy do odwiedzenia stron naszych partnerów