Skup / Sprzedaż
Monet

Nazwa DewizSkupSprzedaż
20 Dolarów Kanadyjskich2930,003560,00
50 Dolarów Kanadyjskich5850,006570,00
10 Franków Szwajcarskich520,00770,00
20 Franków Szwajcarskich1050,001320,00
1 Ducat630,00760,00
4 Ducaty2620,003070,00
20 Franków Francuskich1050,001290,00
1 Funt Angielski1330,001690,00
50 Pesos6900,008040,00
8 Guldenów1050,001430,00
10 Koron550,00720,00
20 Koron1110,001370,00
100 Koron5650,006840,00
Nazwa DewizSkupSprzedaż
1/2 Krugerrand2920,003560,00
1 Krugerrand5750,006570,00
10 Marek Niemieckich650,00890,00
20 Marek Niemieckich1310,001640,00
5 Rubli Rosyjskich700,001080,00
10 Rubli Rosyjskich1400,002050,00
15 Rubli Rosyjskich2150,003110,00
2000 Schilling5750,006630,00
2 1/2 Dolara Amerykańskiego680,001030,00
10 Dolarów Amerykańskich2820,003460,00
20 Dolarów Amerykańskich5550,006590,00
25 Dolarów Amerykańskich2920,003850,00
50 Dolarów Amerykańskich5750,006800,00

Zapraszamy do nowo otwartego kantoru

Kantor Exchange
Bonarka City Center
Kraków, ul. Kamieńskiego 11
poziom 0, obok Banku ING

Pn-Czw: 9:00-21:00
Pt-Sb: 9:00-22:00
Nd: 9:00-21:00

 506 311 177
 12 298 68 52
Gadu-gadu65756743

Zapraszamy do odwiedzenia stron naszych partnerów