Skup / Sprzedaż
Monet

Nazwa DewizSkupSprzedaż
20 Dolarów Kanadyjskich2110,002530,00
50 Dolarów Kanadyjskich4220,004850,00
10 Franków Szwajcarskich400,00570,00
20 Franków Szwajcarskich790,001070,00
1 Ducat470,00570,00
4 Ducaty1870,002170,00
20 Franków Francuskich790,00910,00
1 Funt Angielski1000,001250,00
50 Pesos5100,005900,00
8 Guldenów790,001070,00
10 Koron420,00650,00
20 Koron830,001290,00
100 Koron4150,004980,00
Nazwa DewizSkupSprzedaż
1/2 Krugerrand2100,002530,00
1 Krugerrand4200,004770,00
10 Marek Niemieckich490,00660,00
20 Marek Niemieckich980,001220,00
5 Rubli Rosyjskich530,00810,00
10 Rubli Rosyjskich1050,001620,00
15 Rubli Rosyjskich1580,002240,00
2000 Schilling4220,004820,00
2 1/2 Dolara Amerykańskiego510,00770,00
10 Dolarów Amerykańskich2050,002450,00
20 Dolarów Amerykańskich4100,004780,00
25 Dolarów Amerykańskich2110,002750,00
50 Dolarów Amerykańskich4220,004940,00

Zapraszamy do nowo otwartego kantoru

Kantor Exchange
Bonarka City Center
Kraków, ul. Kamieńskiego 11
poziom 0, obok Banku ING

Pn-Nd: 9:00-21:00
 506 311 177
 12 298 68 52
Gadu-gadu65756743

Zapraszamy do odwiedzenia stron naszych partnerów